Lavastusega KREMLI ÖÖBIKUD kutsub Tartu Uus Teater publiku Narva, Joala tänavasse, Kreenholmi saarele Eesti ja Venemaa vahel, mille ümber voolab kaks korda aastas unustuse jõgi ehk Narva kosk (kui hüdroelektrijaam oma lüüsid avab).
Lavastuse peategelaseks on Jaak Joala, keda kehastab Märt Avandi.
Kus olekski parem koht tuua publikuni lavastus eesti ja nõukogude superstaarist Joalast kui mitte Narvas Joala tänavas, kahe maailma vahel? See on rohkelt Joala poolt kuulsaks lauldud laule sisaldav kahevaatuseline tragöödia muusikatööstusest Nõukogude Liidus ja selle staaridest ja ohvritest. Muusikavaliku keskmes on Joala "Radari" perioodi laulud ning neid tõlgendab Narvas Robert Linna ansambel "Lexsoul Dancemachine".

Autor Ivar Põllu, lavastaja Robert Annus (Eesti Draamateater), kunstnikud on Ott Kangur ning Kristiina Põllu (Tartu Uus Teater), valguskunstnik Rene Liivamägi, videkunstnik Henry Griin. Laval Märt Avandi (Endla), Saara Kadak (Rakvere Teater), Maria Annus (Vanemuine), Katrin Pärn, Tambet Seling (Endla), Juss Haasma, Janek Joost, Priit Strandberg (Vanemuine). 

"Kremli ööbikute" lisaetendused toimuvad augustis 2019. Piletid on müügis Piletilevis. 

Täname, et aitad ellu viia Tartu Uue Teatri unistust.