Toeta Teatrikeskuse loomist Tartusse!

Teater ei ole maja. Teater võib juhtuda kus iganes, kuid meie kliimas tehakse paratamatult suurem osa lavastustest siseruumides. 

Nii olemegi Tartu Uue Teatriga jõudnud sinnamaani, et osta ühisrahastuse toel välja hoone, milles praegu rentnikuna tegutseme ning luua selle ümber etenduskunstide keskus ehk siis TEATRIKESKUS. 

Uus teatrikeskus viib teatri tegemise Tartus uuele, avatud tasemele. Aita meil unistus ellu viia!

Eesmärk on aasta jooksul koguda 335 000 eurot.


Enne makse sooritamist tutvu juhendiga

Toetada saab ööpäevaringselt. Makse tegemiseks valige sobiv summa eurodes (€). Makse tegemiseks küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud makse sooritamiseks. Makse tegemiseks valige makseviis ja vajutage nuppu „Osta“.

Toetusmakse sooritamise järel väljastatakse e-maili teel maksekinnitus, kus on ära toodud nii toetussumma suurus kui kontaktandmed. Vastavalt valitud makseviisile saate toetuse teha pangalingi kaudu.

Toetussummasid tagasi ei maksta.

Toetussumma maksmisel annab maksja nõusoleku avaldada enda nime teatrikeskuse kodulehel toetajate nimekirjas.

Makseviisid

Toetuse tegemise kinnitus väljastatakse automaatselt peale tellimuse sooritamist, mis ootab tasumiskinnitust. Kui kinnitust ei tule 1 tunni jooksul alates toetuse tegemisest, võtke palun ühendust teatrikeskus@uusteater.ee.

Maksmine internetipangas käib koostöös Maksekeskusega, mis võimaldab lihtsalt ja turvaliselt maksta interneti kaudu tehtud ostude eest. Teid suunatakse leheküljele, kus saab valida oma panga ja maksta tellimuse eest Sulle sobiva pangalingi kaudu.

Toetussumma sisaldab Eesti Vabariigis kehtivaid riiklikke või kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud makse. Arve koostamisel lisandub käibemaks.


Ostu kohaletoimetamine

Lavastuse „Kremli ööbikud“ piletid saadame teile elektroonilselt, kohe pärast makse sooritamist.

Raamatu "TUT 10: Unistused, prügi ja ajalugu", saab kätte Tartu Uuest Teatrist, peale raamatu ilmumist jaanuaris 2018, millest teavitame teid e-maili teel.

Privaatsustingimused

Privaatsustingimused reguleerivad käesoleval leheküljel toetuse tegija andmete haldamist. Andmete töötleja on MTÜ Uus Teater (registrikood: 80310536, asukoht: Lai 37, Tartu 51005, edaspidi Töötleja). Andmeid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega.

Töötleja tagab, et tema serverid kus isikuandmeid hoitakse ja andmevahetusprotokollid on turvalised ja kaitstud vastavalt isikuandmete kaitse seadusega.

Töödeldavad isikuandmed on andmed, mis esitatakse, kui sisestatakse andmeid pangaülekande tegemisel. Sellisteks andmeteks on nt nimi, e-posti aadress, telefoni number ja makse teostamiseks vajalikud muud andmed.

Isikuandmeid töödeldakse üksnes toetuse tegemise teostamise eesmärgil ja ühisrahastuskampaania tulemusest teavitamise ning ostu kättetoimetamise eesmärgil. Töötleja hoiab toetaja isikuandmeid saladuses ja järgib isikuandmete kaitse seadusest tulenevaid nõudeid. Töötleja ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele rohkem, kui see on minimaalselt vajalik ostu kättetoimetamise osutamiseks.

Andmeside toetaja ja maksekeskuse vahel makse sooritamiseks on krüpteeritud, mis tagab toetaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Töötlejal puudub ligipääs toetaja konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.


Lisainfo

Küsimuste ja ettepanekutega võib pöörduda: teatrikeskus@uusteater.ee

Uus Teater MTÜ, Lai 37, Tartu 51005
E-mail: teatrikeskus@uusteater.ee, mob: (+372) 588 44 909