Teil on võimalik toetada Tartu teatrikeskuse sündi istekoha ostuga.
Ühe istekoha hinnaks on 500 eurot. Soovi korral on võimalik valida mitu istekohta.
Toetaja nimi või soovi korral ka logo jääb toolile nii virtuaalses keskkonnas kui teatrisaalis (vähemalt) kaheks järgnevaks hooajaks. Kõik nimeliste toolide ostjad saavad alates 11. hooajast kahe aasta jooksul kutse kõikidele Tartu Uue Teatri uuslavastustele.Istekoha ostuks on Teil aega 7 minutit. Aeg hakkab jooksma alates sellest hetkest, kui Te olete oma valiku teinud. Istekoha valikul liikuge alla ostukorvi või vajutage paremal pool olevat nuppu „Ostma“.
Nupp tekib siis, kui olete valinud vähemalt ühe istekoha.

Täname, et aitad ellu viia Tartu Uue Teatri unistust.

Osta tool

Senised ostetud toolid:

Esimese tooli ostis Andrus Tani. Esimesele julgele kohe tuhat tänu! 
Vihmasel päeval saime rõõmustada teise ostetud tooli üle. Ostjaks firma AS Tarm. 
Kohe 4 tooli korraga ostis Baltic Innovation Agency! Neljakordne hurraa!
Seitsmenda tooli omanikuks sai Nortali tarkvarauuendusjuht Priit Liivak. Priidul täitus 10. aastat Nortalis ning ta valis selle puhul kingituseks nimelise tooli TUTi saalis. 
Kaks anonüümseks jääda soovivat teatrisõpra, kelle nimel on nüüd 8. & 9. tool, tervitavad oma lemmikkollektiivi ja soovivad neile jätkuvalt teravat vaimu ja säravat silma. 
Produktsioonikoer Salka (Renate Keerdi parem käsi) rõõmustab koos teatriga 10. & 11. tooli müügi üle. Ostjad soovivad seekord jääda anonüümseks. 
12ndaks tooliomanikuks sai Peeter Kutman. Tegime sel puhul aupauku!
Halloween sai pisut maha magatud, aga lavastusest "Raudmees" pärit kõrvitsapeaga toolipildi sai igatahes 13. tooliostja - firma Redeem Nordics. 
Meie hea partner Piletilevi ostis endale jõulukingiks sel aastal 2 nimelist teatritooli. 
Toolid 16 & 17  ehk pulma-aastapäevatoolid kinkis Kristiina Tõnsonile abikaasa Riho. 
Jaanuaris sai tool ka õue lund vaatama, sest nimelise tooli sai kingiks Kai Kliiman. 
Lumine ja särav 23. tool sai sünnipäevakingiks Laur Meenoorile. 
"Ars longa, vita brevis", on 24. tooliostjaks saanud jänes Villu moto. Etendusi vaatama saadab ta küll edaspidi oma pereliikmed Erni Kase ja Kaia Patuse. 
Veebruari sai ka üks südametega tool. 25ndaks tooliostjaks sai Aavo Isak. 
26 & 27 tool sai sünnipäevakingiks Katrile. Korjasime juurde ka pisut õige varajasi sinililli. 
28 & 29 tooli ostis rahvusvahelise teatripäeva paiku teatrisõber Rene Tõnisson. Selleks puhuks üks pilt meie kõige uhkemate teatrimaskidega Kertu Moppeli lavastusest "Liha luudel". 
Jõudsime numbrini 30 ja kutsusime kohale žonglööri! 30 & 31 tooli ostis ehitustarvete firma Mira. 
NUKU teatri algatusel pani Eesti teatrirahvas rahad kokku ja ostis Eesti Teatri Tooli. Aitäh, oli see vast ilus üllatus!
33 tool sai Mirjam Somelarile: Tartu Uues Teatris pole miski nii lihtne kui pealtnäha paistab. Siin on ambivalentsi, hämarust, uljust, pinget, raugemisi, tabamatust, võimalust igale tõlgendusele veel paar vinti peale keerata. TUT on muutnud Tartu mängulisemaks paigaks ja mulle on oluline, et ta oma juured võimalikult sügavale mu
kodulinna pinda ajaks.
Advokaat Carri Ginter kinkis nimelised toolid Sirje Ginterile, Emma Ginterile ja Erich Ginterile. Kolmekordne hurraa!
 Edastame ulmelised tänud, Gerri Kodresele, kes oli 37. tooliostja. 
Eesti Etendusasutuste Liit kinkis TUTile sünnipäeva puhul kolm tooli. Sest et... kolm karu, kolm õde, kolm soovi, kolm kuningapoega, kolm on kohtuseadus, kolme tee rist... Uus Teater tänab ühes oma kolme Maarjaga - Maarja Jakobson, Maarja Mitt (kes on seekord keha laenanud Ivar Põllult) ning Maarja Mänd. 
Graatsiad “Kremli ööbikute” tantsutrupist saadavad kuumad tervitused kaks nimelist tooli ostnud firmale Narva Gate, kes on Kreenholmi manufaktuuri valdaja ja Uue Teatri suurepärane partner.
Vandekohtunikud lavastusest “12 vihast” tänavad koos Uue Teatriga 43ndat nimelise tooli ostjat, kelleks on riigikohtunik Nele Parrest! 
Tartu Waldorf Gümnaasiumi trupp andis Uue Teatri majaostu toetuseks etenduse. Kogu piletitulu annetati majakampaaniasse. Täname Tartu Waldorf Teatrit ja publikut!  
Meie armas naaberteater Must Kast ostis nimelise tooli! Oleme nii-nii tänulikud!

Suvepuhkuse tool! Täname 47ndat nimelise tooli ostjat Kadri Rahusaart! 

48nda ja 49nda nimelise tooli ostjat tervitame selliste troopiliste toolidega, et soe suveilm ikka jätkuks. Palavad tänud Anneli Parisalu-Dembovski!
Soovime väga palju õnne kunstnik Heikki Leisile, kellele sõbrad 45ndaks sünnipäevaks Uue Teatri nimelise tooli kinkisid! Heikkile sai järjekorras 50. nimeline tool!
Vennad Griinid ostsid endale nimelised toolid. Ülemine on praegusel hetkel Austraalias resideeruv Karl Griin, kes töötas mitu aastat Uues Teatris lavameistrina ja kelle puutööoskusi senimaani taga igatsetakse. Alumine on Henry Griin - Labürintteatriühenduse G9 eestvedaja, illustraator, kirglik tantsija ja Uue Teatri plakatite ja reklaamide kujundaja. 
Täname teatrifestivali Draama-säras teatrisõpra Jani, kes ostis kaks nimelist tooli. 
55nda tooli ostis anonüümseks jääda sooviv teatrisõber augustis KREMLI ÖÖBIKUTE ettevalmistusprotsessi ajal. Et suvel meie kampaaniatool Narva ei jõudnudki, käisime veel sügisel ühes tooliga Narvas ära ja pilt sai tehtud sprayprinditud taiese ees. 
Toomemägi oma kõige ilusamas sügiseses olekus ja veel üks omaniku leidnud nimeline tool! Mis saaks olla veel rõõmustavam! Tervitused 56ndale nimelise tooli ostjale - Astrid Hallikule. 🍁
Suveniirfoto 57ndale nimelise tooli omanikule, kelleks on Allan Kaldoja, Vaba Lava üks asutajaliikmetest ning Narva Vaba Lava maja omanik. Kui Kaldoja suure Ida-Virumaa lembuse tõttu keegi juba arvama hakkas, et ta saab toolipildi sealtkandist, siis võis see keegi küll eksida. Tool käis hoopis Berliinis Brandenburgi värava juures ära! Suur aitäh! 
Klaasikõlin, sest meie 11. hooaja koostööpartner Pernod Ricard Estonia ostis kaks Martelli nimelist toetustooli!
60nes toetustooli omanikuks sai Madis Mikkor - kultuurikorraldaja, kes on aidanud hinge sisse puhuda paljudele tegemistele ja kohtadele alates kultuuritehastest kuni kultuurimõisateni. Aga kõige pisikesem ja hubasem neist paikadest on kahtlemata raamatutuba Fahrenheit 451.
Läti sünnipäeva nädala lõpuks käisime ära Tartu külje all asuvas Läti külas ning tegime #latvia100teemalise toolipildi! Aitäh, nimeliste toolide ostjatele Gravitas Consult ning Funk Punk, kes soovisid oma ostetud toolid pühendada just meie naaberriigi sünnipäevale! Saldējums! Apsveicu!
63nda toetustooli omanikuks sai Mäetaguse Spa ja Mõisahotell! Lisaks sellele, et meie tool sai jälle käia Ida-Virumaal (loe: võlumaal), sai tool ka väikese spa-puhkuse! Ja see oli oi-kui-mõnus! Täname toetuse eest!
Psühhotoolid! Lisaks sellele, et Tartu Ülikooli psühholoogia instituut lubas meid teatrit tegema oma võimsasse ringauditooriumisse, toetas instituut meid ka majakampaanias, ostes kaks nimelist tooli!
Alles see oli, kui meie sametine teatritool käis SPAs ja nüüd siis selline lugu... Kuum leil tänu imekaunile HUUMi kerisele! Eesti disainkeriseid tootev firma HUUM toetas teatrit kahe nimelise tooli ostuga!
Kas tuleb tuttav ette? Rändasime 68nda tooliga ajas tagasi aastasse 2014, mil esietendus lavastus “Tõde ei anta kellelegi andeks”. Nimelise toetustooli ostis tüki lavastaja Tormi Torop. Tormile südatalvised tervitused otse Austraaliasse! Ootame Sind tagasi! 
Labürintteatriühendus G9 x 69. tool! “Hingede öö” rohkearvuline trupp on pildile püütud! Mõned olulised LTÜ G9 näod on muidugi ka puudu. Oleme G9le lõpmata tänulikud nii "Hingede öö" elamuse eest kui nimelise tooli ostu eest. 
70nes tool Juri Lotmani võimsate vuntside vahel. Ja kes sai tooli omanikuks? Eks ikka Eesti Semiootika Selts. Soovime semiootikutele õnne ka seltsi 20. juubeli puhul! 
Siis kui pole veel päris kevad, aga mitte enam ka päris talv. 71. tool sai Priit Salumaale! Poeetiline pilt tarkvaraarendajale, visionäärile ja Mooncascade’i kaasasutajale Priidule!
72. & 73. tooli omanikuks sai Video5, kes tegutseb meie naabruses Laial tänaval. Tervitused sinna tänava teise otsa! Ja suur-suur aitäh!
74. ja 75. nimelise tooli omanikuks sai Mooncascade, Tartus asutatud tarkvaraarendusfirma, kus töötab ligi 100 inimest. Neist 7 vaprat tulid meiega kevadiselt heitlikku ilma trotsima ja tähistama 🌙
76. tooliomanikuks sai Toomas Römer, kes on tarkvaraettevõtte ZeroTurnaround kaasasutaja. Nuputasime, et mis pildiga Toomast üllatada ja millega ta tegemisi visualiseerida. Plaan oli võtta kinni programmeerimiskeelest Java. Kuid varajase kevade tõttu ei leidnud me linna pealt ühtegi Java mootorrattast. Seepärast hoopis keevitasime ühe pildi!
Teater on teadupärast üks imedemaa! ✨ Imesid jagus ka teatrist üle tee Botaanikaaeda, kus kohtasime Marge Pärnitsat - värsket tooliomanikku, ja kus Margele ilmutas end tema nimeline tool.
Ilusa pika pühade nädalalõpu tipuks võtsime kätte ja tuulutasime end natuke looduses! Marise ja Valduri nimelised toolid said väikese sõidu Emajõel! Tervitame värskeid tooliomanikke! Ahoi!
Oh mis kuum mai! Aga teatrimajas on ka suvel hea jahe. Go Traveli kolm pingviini tulid meile jahutust otsima!
Suured tänud meie värskele tooliomanikule Go Travelile! 
Unistuste Agentuuri peavõluri Liina Pulgese tool lendas üle Tartu, nagu ühele võlurile kohane ongi. 
Kannatasime VAT Teatri tooli nimel VATi-jopedes suve kuumimal päeval. Aitäh VAT Teater!